banner461

Derinkuyu İlçesindeki Eğitim Projeleri Masaya Yatırıldı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli üniversitesi Semra ve Vefa Küçük Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Aynur Kızılırmak ve Halk Sağlığı Hemşireliği Anabilim dalı Başkanı Dr. Öğretim üyesi Ayşegül Özcan Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy'u makamında ziyaret etti.

banner15
Derinkuyu İlçesindeki Eğitim Projeleri Masaya Yatırıldı
25 Ocak 2023 Çarşamba 17:55

banner134

Nevşehir Hacı Bektaş Veli üniversitesi Semra ve Vefa Küçük Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Aynur Kızılırmak ve Halk Sağlığı Hemşireliği Anabilim dalı Başkanı Dr. Öğretim üyesi Ayşegül Özcan ile bir araya gelen Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, ilçenin üniversite şehri olma yolunda ilerlediğini söyledi.  

Derinkuyu'nun geleceği, Tarım, Turizm ve Eğitim'de...

Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy yaptığı açıklamasında; "Nevşehir Hacı Bektaş Veli üniversitesi Semra ve Vefa Küçük Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Aynur Kızılırmak ve Halk Sağlığı Hemşireliği Anabilim dalı Başkanı Dr. Öğretim üyesi Ayşegül Özcan ile Derinkuyu ilçemizdeki sağlıkla ilgili yapacakları çalışmalar ile alakalı değerlendirmelerde bulunduk. Yapılacak olan çalışma ile ilgili kendilerine şimdiden teşekkür ediyorum." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.