banner461

Diyanet-Sen'den Belediye Başkanı Rasim Arı'ya tam destek...

Diyanet-Sen'den Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'yı makamında ziyaret ettiler.

banner15
Diyanet-Sen'den Belediye Başkanı Rasim Arı'ya tam destek...
27 Ağustos 2020 Perşembe 13:35

banner517
banner134

Diyanet-Sen Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Aydemir ve yönetim kurulu üyeleri Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'yı, makamında ziyaret ederek yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

Cami’lerin ve Din Görevlilerin Din hizmetlerinde vatandaşlara en iyi hizmeti sunması ve ibadethanelerin sorunları hususunda görüş alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Rasim Arı ve Diyanet Sen Nevşehir İl Başkanı Ahmet Aydemir; din görevlilerin sorunları hakkında da istişarede bulundu.

Diyanet-Sen Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Aydemir; “Kısa bir zaman içerisinde Nevşehir'de büyük bir değişime imza atan Belediye Başkanı Sayın Rasim Arı ve nezdinde, Başkan Yardımcılarına ve ekibine gece gündüz demeden çalıştıkları için teşekkür ederiz.” dedi. 

Aydemir, "Nevşehirimiz için kim bir iyilik yaparsa onu takdir etmek ve destek vermek boynumuzun borcudur. Rasim başkanım da bunu fazlasıyla yapmaktadır. Biz de kendisine dua eder ve her zaman yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Zira unutulmamalıdır ki "HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR".

Bu vesile ile bir kez daha; “Bizleri çok sıcak karşılayan Sayın Belediye Başkanımız Rasim Arı beye tüm din görevlileri adına çok teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyoruz” dedi. 

Ziyaret, Diyanet-Sen Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Aydemir ve Yönetim Kurulu üyelerinin Belediye Başkanı Rasim Arı'ya günün anısına plaket takdimi ve çekilen fotoğraf ile son buldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.