banner461

Doğalgaz Çalışmaları Nevşehir'in Nar Kasabasında Başladı

Nevşehir'in merkez ilçeye bağlı Nar kasabasında da doğal gaz boru hattı döşeme çalışmaları başladı.

banner15
Doğalgaz Çalışmaları Nevşehir'in Nar Kasabasında Başladı
22 Nisan 2021 Perşembe 16:10

banner517
banner134

Nevşehir'in önemli turizm merkezlerinden Nar kasabasında son yıllardaki en büyük atılımlarından birisi olan doğalgaz çalışmalarında sona gelindi.

Narlıların büyük bir hayali daha gerçekleşiyor...

Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, “Bugün, Nar kasabamız için  tarihi bir gün. Kasabamızda 2021 yılı yatırım programı kapsamında olan bölgelerde doğalgaz çalışmaları başladı. Bugün, vatandaşlarımıza verdiğimiz sözün, taçlandığı gün. Bugünden itibaren doğalgaz boru hattı döşeme çalışmalarına başladık. Tamamlandığında kasabamızın kirli havası yerini temiz bir atmosfere bırakacaktır. Bu projenin kıvancını tüm halkımızla paylaşıyoruz. Bu gurur hepimizin. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Başkan Özçelik açıklamasının devamında şunları ifade etti; "Daha temiz, alt yapısı elden geçirilmiş, sorunsuz bir Nar için vatandaşlarımızdan anlayış bekliyoruz. Doğalgaz çalışmaları nedeniyle bozulan yollarımızda geçici onarım çalışmaları ve altyapısı tamamlanan bölgelerde yollarımızı yeniden yapmaya özen göstereceğiz. Gayret bizden, tevfik Mevla'dan takdir hizmetlerin en güzeline layık Nar halkındandır.Hayırlı İftarlar" dedi.


#NarBelediyesi
#NarKasabası
#SözVerdiğimizGibi
#HizmetİşiBizimİşimiz
#DahaTemizNarİçin
#Nisan2021
#Doğalgaz
#Altyapı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.