banner461

Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu'dan Kurban Bayramı mesajı

Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

banner15
Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu'dan Kurban Bayramı mesajı
30 Temmuz 2020 Perşembe 23:22

banner517
banner134

Bayramların toplumsal birlikteliğin yaşandığı mübarek günler olduğunu ifade eden Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu, mesajında şu görüşlere yer verdi:

Kurban Bayramı`nda da her bayramda olduğu gibi, dostluğumuzu, sevgimizi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, sevincimizi en sıcak şekilde sevdiklerimizle paylaşacağız. Alışık olmadığımız süreçlerden geçerken hayatımıza da bu doğrultuda yön vermeye başladık. Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda sokağa çıkma yasağı yaşarken bu bayramda sevdiklerimizle bir araya gelme fırsatımız var. Bu fırsatı krize çevirmemek için büyüklerimizi, sevdiklerimizi ziyaret ederken sosyal mesafe, maske ve hijyen üçlüsüne çok dikkat edelim. Bir arada geçireceğimiz yarınlar için bugünlerimizde daha fazla özenli olalım. Göre Belediyesi olarak hemşehrilerimizin mübarek Kurban Bayramını huzur ve esenlik içerisinde geçirmeleri konusunda, hizmet açısından da her türlü tedbir alınmıştır. Bu vesile ile vatanımızı savunurken canlarını feda eden şehitlerimize Allah'tan rahmet, bayramı bu yüzden buruk geçiren ailelerine sabırlar diliyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle bütün vatandaşlarımızın ve Göreli hemşerilerimizin Kurban Bayramlarını tebrik ediyor, bu bayramın bütün insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.