banner461

Güzelyurt Daha da Güzel Bir Yurt Olacak!!

Nevşehir’in tanınmış ve sevilen esnaflarından, halkın sevgilisi haline gelmiş yaklaşık 40 senedir Nevşehir çarşı merkezinde işletmesi olan ve 5 seneye yakındır da Kocaçay’da faaliyet gösteren A Class Yüncü Company sahibi Halit YÜNCÜ Güzelyurt Mahallesine muhtar adaylığını ilan etmiş durumda.

banner15
Güzelyurt Daha da Güzel Bir Yurt Olacak!!
14 Şubat 2019 Perşembe 10:25

banner517
banner134

Kendisinden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda 2 dönem ( 1999 – 2009 ) yılları arasında Esentepe Mahallesinde muhtarlık yapmış, hayattaki tecrübesini deneyimini ve iyi niyetini de mahallesine çalışarak gece demeden gündüz demeden hizmet etmiş ve mahalleli tarafından da teveccühe layık görülmüş bir hemşehrimiz olan YÜNCÜ, şimdi ise aynı DENEYİM – TECRÜBE ve VİZYONUNU Güzelyurt Mahallesinde göstermek adına, daha güzel daha temiz daha huzurlu bir mahalle olmak için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Gerek eski mahallesindeki projeleri olsun, gerek ise şu an ki projeleri olsun şimdiden takdir toplamakta ve halk tarafından da büyük bir ilgi ve heyecan duyulmaktadır. Ayrıca aza ekibi olarak da Nevşehir’in tanınmış iş adamları olsun, uzun yıllar devlette çalışıp emekliye ayrılan çeşitli ve kıymetli kardeşlerimizin de desteğini alarak bu yola baş koymuş ve kendisini tamamen muhtarlık hizmetine adamış ve bunu bir prensip edinmiştir.
Gazetemize vermiş olduğu demeçte şunları söyledi:
‘‘’ Çok kıymetli hemşehrilerim ! Sizlerden almış olduğum ilham ile ve 2 dönemdir muhtarlık tecrübemin getirmiş olduğu deneyim ve geliştirmiş olduğum vizyon sonucu bu yola baş koyduk. Gerek Esentepe mahallesinin gerek se Nevşehir’in sevgisine layık görülmüş olmanız büyük bir kıvancını yaşamaktayım. 6 seneye yakındır Güzelyurt mahallesinde ikamet ediyorum ve iş yerimde Güzelyurt merkez Kocaçay’dadır. Tüm mahallilerimiz bizlere istedikleri zaman ulaşma kolaylığında olacaklardır. Çarşıda pazarda muhtar aratmayacağız. Mahallemizin en temel sıkıntısı da budur esasen. İlaveten geliştirdiğimiz projeler, bir çok kişiyi mutlu edecek ve hayatları kolaylaştıracaktır. Biz bu işte kararlıyız ve azimliyiz. Allah’ın izni ve milletimizin isteği ile seçilmemiz durumunda farkımızı çok kısa bir süre içinde göstereceğiz. Ev ev kapı kapı gezip kendimizi daha yakından tanıtmak adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Temel anlayışımız Güzel bir mahalle olmak için ‘’ Tecrübe – Deneyim – Vizyon ‘’ ilkemizi duyurmak, anlatmak ve faaliyete geçirmek olacaktır. İş – sanat ve siyaset dünyasında sevilen ve hürmet gösterilen bir tarafımız var. Bürokrasiler ile aramız iyi, daha güzel bir mahalle olacağız el birliği ile. Bu çerçevede kısmet ise hak ettiğimiz sonuçları alacağımızı umut ediyor saygı, sevgi ve şükranlarımızı sunuyorum. Kazanan Güzelyurt, kazanan Nevşehir olsun. Hizmet eden de biz olalım..
İyi bir hizmet herkesin hakkı
Biz çalışacağız hizmetlerimiz konuşulacak
Biz çalışacağız Güzelyurt kazanacak
Biz çalışacağız Güzelyurt güzelleşecek.
 
Gazi paşamızın da dediği gibi ‘’ Türk milleti çalışkandır ‘’
İnancımız tamdır olacak ‘’’
 
AZA KADROMUZ İSE AŞAĞIDAKİ GİBİDİR
 
 
Kadir MEŞECİ (ESNAF )
Bahtiyar DOĞAN ( DOĞANIN LEZZETİ - ESNAF)
Adnan ÇALIŞKANER ( ESNAF – ALTINÖKÇE BRANDA)
Hüseyin TUNÇ ( EMEKLİ HAKEM – MEMUR )
Savaş Yusuf CERİT (TURİZMCİ – İNCİ TUR )
Ayşe PASLANMAZ ( RADYO 50 – ŞAİR- YAZAR)
Meryem YALÇIN (İŞLETMECİ – HUKUKÇULAR KONAĞI)
Yunus IRMAK ( CAN SİGORTA – ESNAF )


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.