banner461

Hacıbektaş Kaymakamı Demirer, Şehit ve Gazi ailelerini de ziyaret etti

Hacıbektaş ilçe Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer, şehit ve gazi ailelerini Ramazan Bayramı münasebetiyle ziyaret etti. Şehit ve gazi ailelerini konutlarında ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.

banner15
Hacıbektaş Kaymakamı Demirer, Şehit  ve Gazi ailelerini de ziyaret etti
11 Haziran 2019 Salı 13:39

banner134

Hacıbektaş ilçe Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer, şehit ve gazi ailelerini Ramazan Bayramı münasebetiyle ziyaret etti. Şehit ve gazi ailelerini konutlarında ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.

Kaymakam Yiğit Yaşar Demirer “Şehit Ailelerimiz bizlere Şehitlerden kalan en önemli emanettir. "Vatanı için canını seve seve verenler olduğu sürece, yurdumuzu hiç kimse bölmeye gücü yetmeyecektir. Gururumuz ve kıvanç kaynağımız olan şehidimizin ailesi bizim ailemizdir. Devlet olarak her türlü ihtiyaçlarını karşılayacağız. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin.“ Devletimiz çok büyük ve güçlüdür." dedi.

Bu nedenle, şehitlik mertebesi Peygamberlik mertebesinden sonra gelen en yüksek mertebedir. Şehitlerimizi unutmamız mümkün değildir. Şehitlerin çocukları, eşleri, anneleri, babaları da bizim için kutsal birer emanettirler. Acılarınızı paylaşıyor, şehit olan kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz.' dedi. 

Devletimizin Şehit ailelerine yönelik yapmış olduğu son yasal düzenlemeler ile sağladığı yardımlarla onların yanında olduğunu kaydeden Kaymakam Yiğit Yaşar Demirer, "Şehitlerimizin arkasında bırakarak bizlere emanet etmiş oldukları ailelerin acılarını bizlerde yüreğimizde hissediyor ve onların kederlerini paylaşıyoruz. Devletimizin şehit ailelerine çeşitli sosyal ve ekonomik haklar sağlamaktadır. Bizlerde onları sık sık ziyaret ederek, devletin her zaman yanlarında olduğunu hissettiriyoruz. Şehit ve gazi ailelerinin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Acılar paylaşıldıkça azalır, kapım 24 saat şehit ailelerine açıktır. Her zaman yanınızdayız." diye konuştu. 


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.