banner461

Kavak Belediye Başkanı Bağcı; ' Çorbada Sizin de Tuzunuz Olsun'

Kavak Belediyesi Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahipleri ve yaşlılara iftar öncesinde evlere sıcak yemek hizmeti verecek. Ayrıca iftar çadırı kuracak.

banner15
Kavak Belediye Başkanı Bağcı; ' Çorbada Sizin de Tuzunuz Olsun'
22 Mart 2022 Salı 17:57

banner517
banner134

Daha fazla ihtiyaç sahibi Kavaklılara iftar yemeği ulaştırılması için hayırseverleri iyilik hareketine destek olmaya çağıran Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı yaptığı açıklamasında; "Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahipleri ve yaşlılarımıza iftar öncesinde sıcak yemeklerini evlerine servis olarak göndereceğiz. Aynı zamanda Kavak beldemizde olup iftara yetişemeyen misafir ve vatandaşlarımıza pazar yerinde kuracağımız iftar çadırında yemek servisimiz olacaktır. Yapılacak iftar yemeklerimize destek olmak isteyen hayırsever vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz" dedi.

Başkan Bağcı; “Kavak El Ele” İyilik hareketimizle, bu yıl da ramazanla güçlenen beraberlik ve dayanışma ruhunu hep birlikte büyütüyoruz. Bizler birlik, beraberlik ve dayanışmayla her güçlüğün aşılabileceğini daha önce birçok kez ispatlayan bir milletiz. Dün birlikte başardık, bugün de birlikte başaracağız. Kavak kasabamızda bu ramazanda da iyilik kazanacak. Tüm hayırsever hemşehrilerimizi iyilik hareketimize destek olmaya davet ediyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.