banner461

Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı'dan 15 Temmuz Mesajı

Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü nedeniyle mesaj yayınladı.

banner15
Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı'dan 15 Temmuz Mesajı
15 Temmuz 2021 Perşembe 21:31

banner517
banner134

Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, 15 Temmuz nedeniyle yayınladığı mesajda; 15 Temmuz’da yaşananları asla unutmayacaklarını ve unutturmayacaklarını söyledi.

Başkan Bağcı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; ”15 Temmuz 2016 tarihinde, ülke savunması için alınmış silahlarla ve yine kamuya ait her türlü imkanı kullanmak suretiyle darbe girişiminde bulunmuştur. 15 Temmuz darbe girişimini gerçekleştiren hainler, dünya üzerinde gazi unvanına sahip tek meclisi olan TBMM’ye saldırmış, 249 yurttaşımızı şehit etmiş, ülkemize maddi ve manevi olarak büyük zarar vermişlerdir. Akıl ve vicdanlarını, karanlık bir zihniyete teslim eden bu güruh, milletimizin vicdanında en ağır şekilde mahkum edilmiştir.

15 Temmuz Darbe Girişimi kahraman Emet halkımızı da sokaklara dökmüş ve Gazi Emet halkımız demokrasisine, milli iradesine bağımsızlığına sahip çıkmıştır. O gün bugündür de halkımız ile beraber işimizin başında nöbetteyiz.

Kahramanlarımızı ve destanımızı unutmayacak, unutturmayacağız. Onları unutmadığımız gibi FETÖ’cü hainleri ve işbirlikçilerini de unutmayacağız. Hiçbir düşmandan korkmuyoruz. Ay Yıldızlı Bayrağımız ve istiklalimiz uğruna her dem kurban olmaya hazırız. Şehitlerimizi rahmetle anarken, gazilerimize yüce Allah’tan şifalar diliyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.