banner461

Kavak kasabası girişinde kaldırımlara kilitli parke taşı döşendi

Kavak Belediyesi tarafından kasaba girişinde kaldırımlara sağlı sollu kilitli parke taşı döşendi. 

banner15
Kavak kasabası girişinde kaldırımlara kilitli parke taşı döşendi
01 Ağustos 2020 Cumartesi 13:50

banner517
banner134

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Kavak kasabası girişine kaldırımlara sağlı sollu kilitli parke taşı döşendi.

Kavak Belediyesi tarafından Kurban bayramı öncesinde kasaba girişinde kaldırımlar bordür ve kilitli parke taşı ile donatıldı...

Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı yaptığı açıklamada, "Daha önce kasabamız alt yapısı çalışmalarını bitirdik. Sonrasında da depo yollarına kilitli parke taş döşemesini bitirdik. Şimdi ise kasabamızdaki tüm sokak ve caddelerindeki kaldırımlara kilitli parke taşı döşüyeceğiz. Bu sayede kasabamızın tüm cadde ve sokakları yaya kaldırımlarıyla donatıyoruz. Kavak kasabamıza hayırlı ve uğurlu olsun’’ dedi.

Kasabamız çiçek gibi olacak...

Vatandaşların kilit parke taşı yatırım programından çok memnun olduğunu ifade eden Başkan Feridun Bağcı, "Ekiplerimiz, vatandaşlarımızın ayağını yazın toza, kışın ise çamura değmemesi için çalışmaya devam ediyor. İhtiyaç olan tüm yollarımıza kilit parke taşı döşemeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Başkan Bağcı, yarın Kurban Bayramı ve bir mübarek güne daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Malum korona virüs salgını nedeniyle tüm yurt genelinde olduğu gibi bizde Kavak Belediyesi olarak gerekli tüm tedbirlerimizi almış bulunuyoruz. 

Kurban Bayramı`nda her bayramda olduğu gibi, dostluğumuzu, sevgimizi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, sevincimizi en sıcak şekilde sevdiklerimizle paylaşacağız. Alışık olmadığımız süreçlerden geçerken hayatımıza da bu doğrultuda yön vermeye başladık. Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda sokağa çıkma yasağı yaşarken bu bayramda sevdiklerimizle bir araya gelme fırsatımız var. Bu fırsatı krize çevirmemek için büyüklerimizi, sevdiklerimizi ziyaret ederken sosyal mesafe, maske ve hijyen üçlüsüne çok dikkat edelim. Bir arada geçireceğimiz yarınlar için bugünlerimizde daha fazla özenli olalım. Kavak Belediyesi olarak hemşehrilerimizin mübarek Kurban Bayramını huzur ve esenlik içerisinde geçirmeleri konusunda, hizmet açısından da her türlü tedbir alınmıştır. Bu vesile ile vatanımızı savunurken canlarını feda eden şehitlerimize Allah'tan rahmet, bayramı bu yüzden buruk geçiren ailelerine sabırlar diliyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle bütün vatandaşlarımızın ve Kavaklı hemşerilerimizin Kurban Bayramlarını tebrik ediyor, bu bayramın bütün insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

Foto:Hamit Doğan


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.