banner461

Kavaklı öğrencilerden Başkan Bağcı'ya teşekkür

Kavak Ortaokulu ve Kavak 15 Temmuz Şehitleri İHO öğrencileri "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" sinema filmini Nevşehir Nissara AVM’de bulunan sinema salonunda izledi.

banner15
Kavaklı öğrencilerden Başkan Bağcı'ya teşekkür
21 Ocak 2022 Cuma 15:17

banner517
banner134

11 Ağustos 2017'de Trabzon Maçka'da teröristlerin kurduğu pusuda şehit olan Eren Bülbül ve  kendisini Eren Bülbül’e siper ederek şehit olan Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in yaşam öyküsünü anlatan "Kesişme: İyi ki Varsın Eren" sinema filmini öğrencilerimiz Nevşehir Nissara AVM’de bulunan sinema salonunda izledi.

Öğrenciler bu program için Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı'ya teşekkür ederken, Başkan Bağcı ise, "Öğrencilerin milli birlik ve bütünlüğümüzü sağlayabilmek çocuklarımıza bu şuuru doğru bir şekilde anlatabilmekten geçiyor. Teröristlerin saldırısına karşı koyabilmek için Şehadet mertebesine ulaşan Eren'imize İyi ki Varsın derken, geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın da aynı bilinç ve şuurla yetişmesine büyük önem veriyoruz. Kavak Belediyesi olarak Eğitim başta olmak üzere bu tür sosyal, kültürel etkinliklere her zaman destek olmaya devam edeceğiz" açıklamalarında bulundu. 

"İYİ Kİ VARSIN EREN

Okul İdarecileri ise, "Öğrencilerimizin filmi izlemesinde ve ulaşımında desteklerini esirgemeyen Kavak Belediye Başkanımız Sayın Feridun BAĞCI'ya teşekkür ederiz.Şehitlerimize Allah’tan rahmet dileriz .Vatan sizlere minnettar." dediler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.