banner461

Kaymakam Kumcu’dan Belediye Başkanı Aksoy’a Teşekkür...

Derinkuyu Kaymakamı Mert Kumcu, Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy'a pandemi sürecinde yaptıkları yardım ve başarılı çalışmaları nedeni ile teşekkür etti.

banner15
Kaymakam Kumcu’dan Belediye Başkanı Aksoy’a Teşekkür...
02 Eylül 2020 Çarşamba 11:59

banner517
banner134

Derinkuyu Kaymakamı Mert Kumcu, Pandemi Sürecinde Görev Alan Derinkuyu Belediyesi Personellerini Teşekkür Belgesi İle Ödüllendirdi.

Derinkuyu İlçe Kaymakamı Kumcu, Korovavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında; bütün imkanlarıyla desteklerini eksik etmeyen Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy'a teşekkürlerini iletti.

Korovavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı ise Derinkuyu Belediye Personellerini Teşekkür Belgesi ile ödüllendirdi.

Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Korona virüs (Covid-19) salgını sürecinde, yoğun mesai harcayarak, gece gündüz demeden vatandaşların ihtiyaçlarına koşan belediye personeline, Belediye Başkanı Bülent Aksoy ve Kaymakam Mert Kumcu tarafından başarı sertifikaları, düzenlenen törenle teslim edildi.

Bütün enerjilerini Korona virüsle mücadeleye yönelttiklerini söyleyen Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, "Bütün dünyayı sarsan salgın sebebiyle, işlerimizi bir kenara bırakıp, bütün enerjimizi virüsle mücadeleye yönelttik. Çünkü en önemlisi bizim için can sağlığıydı. Can güvenliğimiz çok önemliydi. Bu anlamda çeşitli tedbirleri aldık.

İlçe hıfzıssıhha toplantıları sonucunda virüsle mücadelede, vatandaşlarımıza yardımcı olabilmesi, hijyenin, denetimin ve ulaşımın sağlanması noktasında çeşitli birimler oluşturduk. Ekiplerimiz 24 saat boyunca, gece gündüz demeden büyük bir özveriyle görevlerini yerine getirdi. Çok şükür ilçemizde, bu konuda bir problem yaşanmadı. Bu vesile ile bu mesai arkadaşlarımızı kutluyorum. Bu tamamen temsili bir tören. Önemli olanın bu sertifikalar değil, kazandığımız hayır duaları ve manevi haz diye düşünüyorum. Temennimiz bir an önce eski sağlıklı günlerimize kavuşmaktır. Bu vesile ile çalışma arkadaşlarımızı kutluyor, tüm hemşehrilerimize sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyen kurallarına özenle uymalarını hatırlatıyor ve teşekkürlerimi sunuyorum.'' diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.