banner461

Kaymaklı Belediye Başkanı Çekiç Yakup Dinler’i Ağırladı

Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KAPTİD) Başkanı, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı ve Litvanya Cumhuriyeti Nevşehir Fahri Konsolosu Yakup Dinler, Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç'i makamında ziyaret etti.

banner15
Kaymaklı Belediye Başkanı Çekiç Yakup Dinler’i Ağırladı
23 Aralık 2020 Çarşamba 12:16

banner143
banner134

Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KAPTİD) Başkanı, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı ve Litvanya Cumhuriyeti Nevşehir Fahri Konsolosu Yakup Dinler’i misafir etti.

Turizm ve bölgesel yatırımlar ile ilgili istişarelerin yapıldığı görüşmede, pandemi sonrası turizmin tekrar aynı düzeylerde olabilmesi için yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KAPTİD) Başkanı, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkan Yardımcısı ve Litvanya Cumhuriyeti Nevşehir Fahri Konsolosu Yakup Dinler, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında; "Türkiye'nin en çok ziyaret edilen, dünyaca meşhur Kaymaklı Yeraltı Şehri'ne ev sahipliği yapan Kaymaklı'nın başarılı Belediye Başkanı Sn. Harun Çekiç'i makamında ziyaret ederek turizm odaklı keyifli ve verimli bir sohbet gerçekleştirdik. Değerli Başkanıma ilgisi, alakası ve değerli hediyeleri için çok teşekkür ederim" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.