banner461

Kozaklı'da Başkan Kabukçuoğlu açıkladı, protokol imzalandı!

Nevşehir'in Kozaklı ilçesi jandarma karakol komutanlığının bulunduğu taşınmazın belediyeye devri ile yeni yapılacak olan İlçe Jandarma Karakol binasının proje onay, inşaat ve yer tahsisi konularını içeren protokol için imzalar atıldı.

banner15
Kozaklı'da Başkan Kabukçuoğlu açıkladı, protokol imzalandı!
12 Ocak 2021 Salı 20:23

banner143
banner134

Kozaklı Belediyesi tarafından yürütülen "Ata Sanayi sitesi kentsel dönüşüm projesi"ni hayata geçirmek için bugün önemli bir adım atıldı.

Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukcuoğlu ile Nevşehir İl Jandarma Alay Komutanı J. Albay Hüsamettin Erol arasında imza altına alınan protokol ile, Kozaklı İlçe jandarma karakol komutanlığının bulunduğu taşınmazın devri ile yeni yapılacak olan İlçe Jandarma Karakol binasının proje onay, inşaat ve yer tahsisi konularını içeren protokolü gerçekleştirildi.

Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukçuoğlu yaptığı açıklamasında; "Kozaklı ilçemizde Ata Sanayi sitesi kentsel dönüşüm projemiz kapsamında ilçe jandarma karakol komutanlığının bulunduğu taşınmazın Belediyemize devri ve yeni yapılacak karakol binasının proje onay, inşaat ve yer tahsisi konularını içeren protokolü İl Jandarma Alay Komutanımız J. Albay Hüsamettin Erol ile imza altına aldık. İlçemize hayırlı olsun..." dedi.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.