banner461

Müftü yardımcılarına veda programı

İl Müftü Yardımcılarından Yaşar Bolat ve Nazım Haksever için veda programı düzenlendi.

banner15
Müftü yardımcılarına veda programı
22 Haziran 2019 Cumartesi 11:00

banner134

7 yılı aşkın süredir Nevşehir İl Müftülüğünde İl Müftü Yardımcısı olarak görev yapan Nazım Haksever’in Yozgat İli Şefaatli İlçe Müftülüğüne ve 5 yılı aşkın süredir Nevşehir İl Müftülüğünde İl Müftü Yardımcısı olarak görev yapan Yaşar Bolat’ın ise Kayseri İli İncesu İlçe Müftüsü olarak atanmaları sebebiyle veda yemeği düzenlendi. 

Yemeğe, Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk, İl Müftü Yardımcısı Yaşar Bolat ve Kur’an kursu öğreticileri katıldı. 

İl Müftüsü Öztürk yaptığı konuşmada, “Çok değerli hocalarımızın tayini çıkması münasebetiyle bir araya geldik. Kendileriyle uzun yıllar beraber çalışma fırsatımız oldu. Başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı hocalarımıza teşekkür ediyorum, yeni görev yerlerinde de başarılarının devamını diliyorum” dedi. 

Kur’an Kursu Öğreticilerini temsilen söz alan Üftade Kız Kur’an kursu öğreticisi Sebahat Çuhacı İl Müftü Yardımcısı Yaşar Bolat’a Nevşehir’de yaptığı özverili ve başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken, başarılı çalışmalarının yeni görev yerinde de ziyadesiyle devam etmesini diledi. 

Program sonunda İl Müftüsü Yakup Öztürk İl Müftü Yardımcısı Yaşar Bolat’a plaket takdim etti.

İl Müftü Yardımcısı Yaşar Bolat ise uhdesine verilen eğitim hizmetleri görevinde her türlü desteklerinden dolayı İl Müftümüze teşekkür etti. Kur’an Kurslarında başarılı ve verimli bir çalışma yürütmelerinden ve düzenlemiş oldukları bu programdan dolayı Kur’an kursu öğreticilerine de teşekkür ederek helallik istedi.


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.