banner461

Nar Belediyesine yeni iş makinesi...

Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, Belediye araç filosuna kattığı yeni aracı kasaba halkına bayram hediyesi olarak hizmetine sundu.

banner15
Nar Belediyesine yeni iş makinesi...
01 Ağustos 2020 Cumartesi 13:09

banner517
banner134

Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, “Belediyemizin öz kaynakları ile aldığımız yeni iş makinesi çalışmalara büyük kolaylık sağlayacak” dedi.

Başkan Özçelik, yaptığı açıklamasında; "Belediyemizin Öz Kaynakları Kullanılarak Sıyırma, Yükleme ve Kazıcı Özelliklerine Sahip İş Makinesi Kepçemiz Bugünden İtibaren Halkımıza Hizmet için Araç Filomuza Eklenmiştir.

"Kepçemizin Belediyemize Kazandırılmasında Desteklerini ve Emeklerini Esirgemeyen Başta Meclis Üyesi Arkadaşlarıma ve Mesai Arkadaşlarıma Teşekkürlerimi Sunarım. Daha Etkin ve Kaliteli Hizmet Vermek için Elimizden Gelen Tüm Caba ve Gayreti Gösteriyoruz" dedi...

Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, bu vesile ile ‘tüm Narlı vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutluyor, aileleriyle, sevdikleriyle huzur dolu bir bayram geçirmelerini diliyorum’ dedi.

Nar Belediyesi olarak korona virüs salgınına karşı gerekli tüm tedbirleri aldık. Halkımızdan ricamızda sağlıklı gelecek günler için "Hijyen, Mesafe, Maske'ye devam..." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.