banner461

Nevşehir Belediye Başkanı Savran, Gençlerle Bir Araya Geldi

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, iftar sonrasında gençlerle bir araya geldi. 

banner15
Nevşehir Belediye Başkanı Savran, Gençlerle Bir Araya Geldi
23 Nisan 2022 Cumartesi 09:37

banner517
banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, iftar sonrasında gençlerle bir araya geldi. 

Ramazan ayının ilk gününden itibaren iftar programlarında toplumun farklı kesimleri ile bir araya gelen ve mahallelerde ev ziyaretleri gerçekleştiren Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, programları arasında sık sık gençlerle de bir araya geliyor. 

Başkan Savran son olarak katıldığı Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası iftar programının ardından Hüseyin Avni İncekara Fen Lisesi ve Şeyh'ul Kurra Mehmet Rüştü Aşıkkutlu Kur'an Kursu’nu ziyaret etti. 

İlk olarak Hüseyin Avni İncekara Fen Lisesi’ni ziyaret ederek okulun pansiyon bölümünde kalan öğrencilerle bir araya gelen Savran, öğrencilerle bir süre sohbet etti. 

Daha sonra öğrenciler ile birlikte masa tenisi ve langırt oynayan Savran, okul idarecileri ve gençlerin talep ve önerilerini dinleyerek Nevşehir Belediyesi’nin eğitim ve gençlik projeleri hakkında bilgi verdi. 

Savran ardından Şeyh'ul Kurra Mehmet Rüştü Aşıkkutlu Kur'an Kursu’nda hafızlık eğitimi alan kursiyerler ile bir araya geldi. 

Burada kurs öğretmenleri ve kursiyer öğrenciler ile çay içerek sohbet eden Savran, ardından 20 Temmuz Mahallesi’nde ev ziyaretleri gerçekleştirdi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.