banner461

Nevşehir Belediyesi'nden Önemli Hatırlatma: Son Gün 31 Mayıs

Her yıl iki taksit halinde ödenen Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinin 1. taksit ödemeleri 31 Mayıs 2022 Salı günü son buluyor.

banner15
Nevşehir Belediyesi'nden Önemli Hatırlatma: Son Gün 31 Mayıs
27 Mayıs 2022 Cuma 18:59

banner517
banner134

Her yıl iki taksit halinde ödenen Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinin 1. taksit ödemeleri 31 Mayıs 2022 Salı günü son buluyor. Vatandaşlar emlak borcu olup olmadığını bağlı bulunduğu belediyelerden öğrenebiliyor.

2022 yılına ilişkin Emlak Vergisi ve iş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi ile İlan Reklam Vergisi'nin 1. taksit ödeme süresinin, bu ay sonunda sona ereceği belirtilerek mükellefler uyarıldı.

Nevşehir Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, yılda iki dönem olarak taksitlendirilen Emlak Vergisi ve iş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi ile İlan Reklam Vergisinin birinci taksit ödeme süresinin Mayıs ayı sonunda sona ereceği ifade edilerek, ödemelerin bir an önce yapılması gerektiği kaydedildi.

Açıklamada, mükelleflerin cezalı duruma düşmemeleri için Emlak Vergisi ve iş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi ile İlan Reklam Vergisi 1. taksit ödemesini zamanında yapmaları çağrısında bulunuldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.