banner461

Nevşehir Belediyesi uyardı: Son gün 30 Kasım

Emlak, Çevre Temizlik Ve İlan Reklam Vergisi Ödemeleri İçin Son Gün 30 Kasım

banner15
Nevşehir Belediyesi uyardı: Son gün 30 Kasım
03 Kasım 2021 Çarşamba 14:46

banner517
banner134

Emlak, Çevre Temizlik ve İlan ve Reklam Vergisi ödemekle yükümlü mükelleflerin, 2021 yılı ikinci taksiti son ödeme günü 30 Kasım 2021 Salı olarak açıklandı.

Her yıl Mayıs ve Kasım aylarında olmak üzere 2 eşit taksitte ödenen konut ve işyerlerine ait Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ile işyerlerine ait İlan ve Reklam Vergisi 2021 yılı ikinci taksiti ödemeleri 30 Kasım Salı günü mesai bitimine kadar yapılabilecek.

Mükellefler ödemelerini TC kimlik numarası veya sicil numarası ile Nevşehir Belediyesi Hizmet Binası ve 2000 Evler Mahallesi’nde bulunan belediye veznelerine nakit veya kredi kartı ile yapabilecekleri gibi dileyenler belediye veznelerine gelmeden internet üzerinden de e-belediye ve Nevşehir Belediyesi Mobil Uygulaması aracılığıyla gerçekleştirebilecek.

Emlak, Çevre Temizlik ile İlan ve Reklam vergilerini ödemeyenlerin borçlu duruma düşecekleri ve gecikme zammı ile karşılaşacakları uyarısında bulunan belediye yetkilileri, vatandaşlara vergilerini belirtilen tarihi geçirmeden ödemeleri konusunda uyarıda bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.