banner461

Nevşehir Belediyesi ve Garanti Bankası Arasında Protokol İmzalandı

Nevşehir Belediyesi İle Garanti Bankası Arasında Maaş Promosyon Sözleşmesi İmzalandı.

banner15
Nevşehir Belediyesi ve Garanti Bankası Arasında Protokol İmzalandı
15 Haziran 2019 Cumartesi 19:23

banner134

Nevşehir Belediyesi bünyesinde çalışan memur, işçi ve sözleşmeli personeller için 3 yıllık maaş banka promosyon ihalesi tamamlanarak Nevşehir Belediyesi ile Garanti Bankası arasında protokol imzalandı. Başkan Arı: “Yeni protokolümüz mesai arkadaşlarımıza hayırlı olsun.” dedi.

Belediye çalışanlarının 3 yıl boyunca maaşlarının ödeneceği bankayı belirlemek üzere gerçekleştirilen promosyon ihalesi sonuçlandı. İhale sonrasında Nevşehir Belediyesi ile ihaleyi kazanan Garanti Bankası arasında ‘Maaş Promosyon Sözleşmesi’ , Belediye Başkanı Rasim Arı ve Garanti Bankası Nevşehir Şube Müdürü Sadettin Odabaşı arasında imzalandı.

Belediye Başkan Yardımcıları ve banka yöneticilerinin de katılımı ile gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Başkan Rasim Arı, atılan imzalar ile birlikte belediye çalışanlarının maaşlarını alacağı banka tarafından Haziran ayı içerisinde promosyon ücretlerinin hesaplarına yatırılacağını açıkladı.

Sözleşmenin tüm çalışanlara hayırlı olması dileğinde bulunan Arı: “Belediye çalışanlarımız açısından önemli bir sözleşmeye imza attık. Çalışanlarımıza önemli avantajlar sağlayacak olan bu sözleşme mesai arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Nevşehirlilere hizmet yolunda gece gündüz demeden çalışan ve helalinden evine ekmek götüren her bir çalışanımıza emeklerinin karşılığını vermek istiyoruz. Onların mutluluğu bizlerin mutluluğu.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.