banner461

Nevşehir'de “6. Genç İSG Sempozyumu” Düzenlendi

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü öncülüğünde, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim ve Araştırma Derneği (İSGAM) ve Turkcell ortaklığında düzenlenen “6. Genç İSG Sempozyumu” na katıldı.

banner15
Nevşehir'de “6. Genç İSG Sempozyumu” Düzenlendi
14 Kasım 2019 Perşembe 09:41

banner134

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, AHİLER Kalkınma Ajansı ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan kısa tanıtım filmlerinin gösteriminin ardından sempozyumun ilk açılış konuşmasını; Turkcell İSG Müdürü Dr. Serkan Alkan, İSGAM Başkanı Dr. Ömer Volkan Gök ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Burhanettin Kurt yaptılar.

Plaket takdiminin ardından sempozyum; Turkcell İSG Müdürü Dr. Serkan Alkan’ın “Yeni Nesil Meslekler”, Turkcell İSG Proje Yöneticisi Özgür Lostar’ın “Dijital Dünyaya İş Güvenliği Olarak Hazır mıyız?”, Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nezih Orhan’ın “İnsan-Teknoloji Buluşmasında Düşünmeyi Düşünmek” ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Uzmanı Mustafa Tülü’nün “Yapay Zeka ve İSG” başlıklı sunumları ve soru-cevap bölümüyle sona erdi.

Vali İlhami Aktaş, sempozyumun yapılmasında emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür etti.

NEVÜ Kongre Kültür Merkezi Karavezir Salonunda gerçekleşen sempozyuma; Vali İlhami Aktaş, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcısı Burhanettin Kurt, İSGAM Başkanı Dr. Ömer Volkan Gök, Turkcell İş Sağlığı Güvenliği Müdürü Dr. Serkan Alkan, kamu-özel sektör temsilcileri, üniversitenin akademik ve idari personelleri ile öğrenciler ve davetliler katıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.