banner461

Nevşehir'de fabrika ayarı söyleşisi büyük ilgi gördü

Nevşehir'de Hayati İnanç ve Bekir Develi’nin birlikte imza attıkları “Fabrika Ayarı” kitabı ile ilgili keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

banner15
12 Mart 2022 Cumartesi 22:00

banner517
banner134

Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Günleri’ne ‘Fabrika Ayarı’ adlı söyleşileri ile konuk olan Hayati İnanç ve Bekir Develi, Damat İbrahim Paşa Spor Salonu’nu dolduran binlerce kişiyi mest etti.

Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ve iki usta ismi buluşturan ‘Fabrika Ayarı’ adlı söyleşiye Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin ile birikte Nevşehirli vatandaşlar da büyük ilgi gösterdiler.

Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kültür ve Sanat Günleri tüm hızıyla devam ediyor.

Başladığı günden itibaren birçok ünlü sanatçı, yazar ve oyuncuyu sanatseverler ile buluşturan etkinliklerin bu haftaki konukları televizyon ekranının tanınan yüzlerinden biri olan yazar ve sunucu Bekir Develi ile Eğitimci Yazar Hayati İnanç oldu.

Damat İbrahim Paşa Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ‘Fabrika Ayarı’ adlı söyleşiye Nevşehirliler büyük ilgi gösterdi.

Programdan dakikalar önce salonu dolduran Nevşehirliler ile yaklaşık 2 saat süre ile hoş bir sohbet gerçekleştiren Develi ve İnanç, program sonunda kitaplarını okuyucuları için imzaladı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.