banner461

Nevşehir'de Şehit aileleri ve Gazilerimiz öğretmenleri unutmadı

Nevşehir Vatan Sevdalıları Derneği Başkanı İhsan Biçkin ve Türkiye Harp Malulü Gazi Şehit Dul ve Yetimler Derneği Nevşehir İl Temsilciliği Başkanı Zeki Didinmez 24 Kasım Öğretmenler Gününde öğretmenleri unutmadılar.

banner15
Nevşehir'de Şehit aileleri ve Gazilerimiz öğretmenleri unutmadı
24 Kasım 2021 Çarşamba 16:25

banner517
banner134

24 Kasım Öğretmenler günü vesilesiyle Nevşehir Vatan Sevdalıları Derneği Başkanı İhsan Biçkin ve Türkiye Harp Malulü Gazi Şehit Dul ve Yetimler Derneği Nevşehir İl Temsilciliği Başkanı Zeki Didinmez ile birlikte Nevşehir Merkezde bulunan okullardaki öğretmenlerimizi ziyaret ettiler. 

Ziyarette her iki başkanda yaptıkları konuşmalarda Başta Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk, Öğretmen Şehitlerimiz ve ebediyete intikal etmiş  öğretmenlerimizi  rahmet ve minnetle anarak, öğretmenlerimizin fikri, vicdanı hür Devletine Milletine bağlı ahlaklı ve faziletli nesiller yetiştirilmesi konusunda katkısı ve emeği çoktur. Öğretmenlerimizin bu anlamlı günde günlerini tebrik ederiz. Tüm öğretmenlerimizin öğrencileri ile birlikte başarılı bir eğitim öğretim dönemi geçirmelerini dileklerini ilettiler. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.