banner461

Nevşehir'de Su Kesintisinin Giderilmesi İçin Çalışmalar Sürüyor

Nevşehir’in Güzelyurt Mahallesi ve 15 Temmuz Mahallelerine içme suyu sağlayan ana isale hattında oluşan arıza dolayısıyla yaşanan su kesintisinin giderilmesi için Nevşehir Belediyesi ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

banner15
Nevşehir'de Su Kesintisinin Giderilmesi İçin Çalışmalar Sürüyor
28 Ekim 2019 Pazartesi 09:16

banner134

Dün gece saatlerinden itibaren söz konusu arızanın giderilmesi için çalışmalarını sürdüren Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmasını tamamlaması ile birlikte gün içerisinde arızadan kaynaklı su kesintisinden etkilenen bölgelere yeniden su verilmeye başlanacağı bildirildi.

Konuyla ilgili olarak Nevşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Ürgüp Yolu üzerinde bulunan içme suyu ana isale hattında yaşanan arızadan dolayı Güzelyurt Mahallesi ve 15 Temmuz Mahallesi’nin bazı bölgelerinde su kesintisi yaşandığı bildirildi. Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerinin arızanın giderilmesi için ivedilikle müdahale de bulunduğu ve çalışmalarını dün geceden beri sürdürdüğünü kaydeden yetkililer, gün içerisinde arızanın giderilerek kesintiden etkilenen bölgelere yeniden içme suyu verilmeye başlanacağını açıkladı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.