banner461

Nevşehir Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü'nden örnek davranış

Nevşehir Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi 40 aileye el uzatarak örnek bir davranışta bulundu.

banner15
Nevşehir Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü'nden örnek davranış
12 Mayıs 2021 Çarşamba 10:57

banner517
banner134

Nevşehir Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi 40 aileye el uzatarak örnek bir davranışta bulundu. Kurum olarak yayınlanan ortak metinde şu ifadeler yer aldı:

Eğitim, okuldan ve derslerden ibaret olan bir süreç değildir. Eğitim; birlik ve beraberlik, yardımlaşma, dayanışma gibi evrensel ve ahlaki değerleri de kapsar. Bu kapsamda, Nevşehir Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü olarak ilk kez bu yıl Ramazan Ayında, ilimiz merkezinde ikamet eden başta özel gereksinimli çocuğu olan ihtiyaç sahibi aileler olmak üzere toplam 40 aileye maddi destek ulaştırdık. Faaliyette emeği geçen ve destekte bulunan başta kurum personellerimiz olmak üzere tüm hayırseverlerimize teşekkür eder, yaptığımız faaliyetin diğer eğitim öğretim kurumlarına örnek olmasını temenni eder, İslam Alemi olarak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde tüm İslam Alemine hayırlı bayramlar dileriz. 
BİRLİKTE, EL ELE, BİZ BİZE YETERİZ...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.