banner461

Nevşehir TSO Genç Girişimcilerden, “Yeni Nesil Patronlar” paneli

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, TOBB Nevşehir Genç Girişimciler Kurulu ve Ahiler Kalkınma Ajansı’nın birlikte düzenlediği “Yeni nesil Patronlar- Ailede birlik işletmede sürdürülebilirlik” konulu panele katıldı.

banner15
Nevşehir TSO Genç Girişimcilerden, “Yeni Nesil Patronlar” paneli
31 Ekim 2019 Perşembe 17:20

banner134

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş Panelde yaptığı konuşmasında, aile şirketlerinin önemine değindi ve Aile şirketlerinin gelecek nesillere aktarılarak büyümesi toplumumuzda büyük öneme sahip olduğunu belirterek, ülke ekonomine katkı sağlama konusunda da aile şirketlerinin önemli olduğunu vurguladı.

Açılış konuşmalarının ardından Dr. Güler Manisalı Darman; “Aile Şirketlerinde Kurumsal Yönetim ve Strateji” hakkında sunumunu ve tecrübelerini anlatarak, panel devamında ise; “Aile Şirketlerinde Yönetim Kurulu, Aile İçi İlişki Yönetimi, Çözüm Odaklı Yaklaşım, Aile Şirketlerinde Sürdürülebilirlik, Büyük ve Küçük Ölçekli İşletmelerde Kurumsallaşma, Gelecek Nesillere Yönetim Devri” gibi pek çok konulara değinildi.

Kapadokya Lodge Otel’de düzenlenen panele; Vali İlhami Aktaş, NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, Genç Girişimciler Başkanı Osman Vergiveren, Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) Genel Sekreteri Bekir Varol, CGS Center Başkanı Dr. Güler Manisalı Darman, FAF Vana Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Faruk Akpınar, ANSA A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bozoğlu, ANSA A.Ş. Genel Müdürü Bahadır Bozoğlu, İş dünyasından önemli isimler, genç girişimciler ve çok sayıda davetli katıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.