banner461

Nevşehir Valiliği önünde asfalt çalışması başladı

Nevşehir Valiliği önünde asfalt çalışması başladı.

banner15
Nevşehir Valiliği önünde asfalt çalışması başladı
25 Temmuz 2020 Cumartesi 11:59

banner517
banner134

Nevşehir Valiliği önünde ki 220 metrelik bozulan yolun asfaltlama projesi için kazı çalışmasına başladı. Nevşehir Karayolları 67. Şube Şefliği ekipleri kazı çalışmasının tamamlanmasının ardından asfaltlama çalışmasına geçecek.

Nevşehir Belediyesi ile T.C.K. (Karayolları Genel Müdürlüğü) ortak çalışması kapsamında 24 Temmuz Cumartesi ve 25 Temmuz Pazar günleri iki gün süre ile Nevşehir Valiliği önünde tek şeritte ve Nevşehir İtfaiye Müdürlüğü kavşağı ile Avanos köprülü kavşağı arasında asfalt çalışması nedeniyle trafik kontrollü olarak verilecek. Bahse konu iki yerde Cumartesi ve Pazar günü Trimer (yüzey kazıyıcı) ile yoldaki zemin sökülüp finiserle asfalt çalışması yapılacak. 

Bu kapsamda Valilik önünde yol tek şeritten sağlacak olup, trafik akışı Niğde yolundan gelen araçlara Yeni Mahalle Damat İbrahim Paşa Bulvarı Türk Telekom yönünden verilecek. Valilik önünde ki iş bitince çalışmalar İtfaiye kavşağı çevre yolunda yürütülecek... Nevşehir Valilik önündeki çalışmaların bu gece 00.00 da tamamlanarak yolun trafiğe açılması bekleniyor.

Nevşehir Karayolları 67. Şube Şefliğinden edindiğimiz bilgilere göre, 24 Temmuz Cumartesi ve 25 Temmuz Pazar günleri iki gün süre ile trafik kontrollü olarak sağlanacak. Trimer (yüzey kazıyıcı) ve asfalt çalışmaları nedeniyle trafiğin kontrollü olarak sağlanacağı, bu yolu kullanacak  sürücülerin,  can ve mal güvenliği açısından dikkatli ve yavaş seyretmeleri, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerektiği belirtildi.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.