banner461

Nevşehir Valisi Becel "Özel Misafirlerini" ağırladı

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel “Dünya Otizm Farkındalık Günü” nedeniyle kendisini ziyaret eden "Özel Misafirlerini" makamında ağırladı

banner15
Nevşehir Valisi Becel "Özel Misafirlerini" ağırladı
29 Mart 2022 Salı 13:13

banner517
banner134

Otizmli çocuklar öğretmenleri ile birlikte “Dünya Otizm Farkındalık Günü” dolayısıyla Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel'i makamında ziyaret etti.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, “Dünya Otizm Farkındalık Günü” nedeniyle Nevşehir Özel Eğitim Anaokulu Müdürü Kenan Tekin, ve özel öğrenciler Medine Eslem, Bahar ve Göktuğ ile birlikte öğretmenlerini makamında kabul etti.

Ziyarette, okul müdürü Kenan Tekin otistik öğrencilerin eğitimleri ve Nisan ayında yapılacak olan otizm farkındalık günü dolayısıyla otizm bilinçlendirme çalışmaları hakkında Vali Becel’e bilgiler verdi. 

Otistik çocukları ağırlamaktan ve onlarla beraber olmaktan duyduğu memnuniyeti belirten Vali Becel,  öğrenciler ile bir süre sohbet ederek, öğrencilere sağlıklı bir yaşam temennisinde bulundu.

Vali Becel,  otistik çocuklara verilen eğitim ve emeklerinden dolayı okul müdürü Tekin ve öğretmenlere teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.