banner461

NTSO Başkanı Parmaksız’dan Yeni Yıl Mesajı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız,  yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. 

banner15
NTSO Başkanı Parmaksız’dan Yeni Yıl Mesajı
31 Aralık 2020 Perşembe 13:08

banner143
banner134

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. 

Parmaksız mesajında, "Acı ve tatlı hatıralarıyla 2020 yılını geride bırakırken, yeni umut ve beklentilerle karşılamaya hazırlandığımız 2021 yılının ülkemiz başta olmak üzere dünya ve insanlık için sağlık, huzur ve esenliğin hakim olduğu güzel günler getirmesini temenni ediyorum. 

Her yeni yıl beraberinde yeni umutları, yeni umutlar ise daha güzel başlangıçları hayatımıza getirir.  Tüm dünyada ve ülkemizde koronavirüs salgını gölgesinde geçen 2020 yılının muhasebesini yaparken, tüm insanlığın büyük ümitler beslediği 2021 yılında yaşadığımız bu sıkıntılı günlerin sona erdiği, salgının bittiği, maske ve mesafenin olmadığı, vatandaşlarımızın birbirine doya doya sarılarak hasret giderdiği bir yıl olmasını ümit ediyorum.   

Koronavirüsle mücadeleyi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da inşallah rehavete kapılamadan hep birlikte üstesinden geleceğiz. Hz. Mevlana’nın dediği gibi, “Ümitsizliğin ardında nice ümitler var. Karanlığın ardında nice güneşler var.” 2020 yılı ne kadar zor geçerse geçsin, her yeni yıl umut dolu mutlu yarınların habercisidir. Bugün yaşadığımız sıkıntıları, sorunları inşallah yakın bir zamanda arkamızda bırakacak ve milletçe nice güzel günleri hep beraber yaşayacağız.  

Bu duygularla yeni umutlarla karşıladığımız 2021 yılının, ülkemize ve ilimize hayırlar getirmesini diliyor, Nevşehirli hemşerilerim başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızın, koronavirüs salgınıyla mücadelede büyük bir özveri ve fedakârlık gösteren her kademedeki sağlık çalışanlarımızın, tüm kamu personelinin, özel sektör çalışanlarının ve basın mensuplarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” Dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.