banner461

Özkonak'ta belediye başkan koltuğuna öğrenciler oturdu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Özkonak Belediye Başkanı Abdülkadir Macit, başkanlık koltuğunu öğrencilere bıraktı.

banner15
Özkonak'ta belediye başkan koltuğuna öğrenciler oturdu
22 Nisan 2022 Cuma 12:28

banner517
banner134

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 102’nci yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları Özkonak beldesinde düzenlenen programlarla gerçekleşiyor.

Kutlamalar kapsamında Özkonak Belediye Hizmet Binasına gelen Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu Öğrencilerinden Eslem Yılmaz, Nurdeniz Erden, Mustafa Ateş, Melih Erden, Bayram Ketme, Şüheda Yalçın Özkonak Belediye Başkanı Abdülkadir Macit'i makamında ziyaret ettiler.
Özkonak Belediye Başkanı Abdülkadir Macit, ziyaretine gelen öğrencilere hediye takdim ederek geleceğin mimarı tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Macit, bir süre onlarla sohbet ettikten sonra başkanlık koltuğunu sırasıyla öğrencilere devretti.  Başkanlık makamına oturan öğrenciler, belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Özkonak kasabasına yapılacak yatırımlar için çalışmaların devam ettiğini kaydeden minik başkanlar, huzur, eğitim, turizm ve tatil kenti Özkonak’ın her geçen gün geliştiğini ifade ettiler. 

Ziyaret sonunda Başkan Vekili Hıra, öğretmen ve öğrenciler ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.