banner461

Parmaksız Sivas’ta Bir Dizi Ziyaret Ve Etkiliklere Katıldı

NTSO ve GTİ.AŞ Yönetim Kurulları Başkanı M.Arif Parmaksız , TOBB Başkanı M.Rıfat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki heyet ile birlikte Sivas’ta bir dizi ziyaret, açılış ve etkinliklere katıldı.

banner15
Parmaksız Sivas’ta Bir Dizi Ziyaret Ve Etkiliklere Katıldı
09 Temmuz 2019 Salı 14:48

banner143
banner134

Sivas Valisi Salih Ayhan ziyaretleri ile Sivas programına başlayan heyet, yine Vali Beyin katılımları ile gerçekleşen Sivas Canlı Hayvan ve Ot Borsası Yapım ve İşletme protokolü imza törenine katıldılar.

4 Eylül Sivas Kongre Müze gezisinin ardından Atatürk Anıtına çelenk koyan Hisarcıklıoğlu ve Parmaksız, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i ziyaretlerinin ardından Sivas Kadın Girişimciler Kurulunca düzenlenen resim sergisini gezerek sergilenen resimleri yakından incelediler.

Sivas Ticaret Borsasınca düzenlenen istişare toplantısına katılan Parmaksız, Sivas Ticaret Borsası tarafından yapımı tamamlanan Tarımsal Ürünler Analiz Laboratuarının hizmete açılış törenine katıldı.

Türk Silahlı Kuvvetleri’ne yüksek teknoloji ürünü mercek, nişangah üretimi yapan Aselsan Sivas Hassas Optik AŞ tesislerini gezerek incelemelerde bulunan Parmaksız, “Göğsümüzü kabartan bu tesis için şirketin Yönetim Kurulu Başkan Vekili Osman Yıldırım ile tüm yönetici ve çalışanlarını kutluyorum” diyerek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Aynı günün akşamında “Sivas’a Değer Katanlar Ödül Töreni” ne katılarak ödül almaya hak kazanan bütün katılımcıları tebrik eden Parmaksız bu törenin düzenlenmesinde emeği geçen başta Sivas Ticaret ve Sanayi Odası ve Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanları olmak üzere herkese teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.