banner461

Pazarcı yine kendine yakışanı yaptı

Nevşehir Pazarcılar Odası başkanlığı pazaryerinde vatandaşın bir markette imiş gibi rahatlıkla alışverişlerini yapabilmelerini sağlamak için yine kendine yakışanı yaptı.

banner15
Pazarcı yine kendine yakışanı yaptı
14 Kasım 2019 Perşembe 19:09

banner134

2012 Yılında başlatılan ve pazaryerine alışverişe giden vatandaşa büyük bir rahatlık sağlayan Pazar araçlarından 200 tane daha alındı.

İstanbul sipariş edilen ve Pazarcılar Odası Başkanlığının teslim aldığı 200 Pazar aracının maliyetinin 100 bin TL dolayında olduğunu söyleyen Oda Başkanı Selim Özmen, uygulamanın başlatıldığı günden bu yana söz konusu Pazar araçlarından 500 adetinin çalındığını, bu konuda vatandaşlardan hassasiyet beklediklerini belirtti.

Yeni Pazar araçlarıyla birlikte Nevşehir Pazaryerinde vatandaşın hizmetine sunulan Pazar aracı sayısının 700’e çıkarıldığını ifade eden Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, “Pazarcı esnaflarımızın özverisi ve desteğiyle aldığımız Pazar araçlarımız ne yazık ki aldığımız bütün önlemlere rağmen çalınıyor. Bu konuda vatandaşlarımızdan hassasiyet bekliyoruz. Pazarcı esnafımız alın teri ile kazandığı parasından fedakarlık ederek bu hizmeti halkımıza sunuyor. Vatandaşlarımıza alışveriş merkezlerindeki konforu sağlayan araçlarımızın daha özenle kullanılmasını halkımızdan rica ediyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.