banner461

Rasim Arı, Binali Yıldırım İçin Destek Turlarında

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde, AK Parti Adayı Binali Yıldırım'a destek vermek amacıyla İstanbul'a giden Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, 5 farklı radyo kanalında canlı konuğu olacak.

banner15
Rasim Arı, Binali Yıldırım İçin Destek Turlarında
18 Haziran 2019 Salı 10:01

banner134

Arı ayrıca, Nevşehirli İş Adamları Toplantısına katılacak ve Bahçelievler’deki gençlik buluşmasında Yıldırım için destek isteyecek.

23 Haziran'da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimleri öncesinde Binali Yıldırım’a destek turlarını sürdüren Belediye Başkanı Rasim Arı, bir yandan İstanbul’da bulunan hemşehri derneklerini ziyaret ederken bir yandan da çeşitli radyo kanallarında canlı yayınlara katılarak Binali Yıldırım için destek istiyor.

Bugün ilk olarak Saat 14.00’da İstanbul’un Sesi Radyosuna konuk olacak olan Arı, saat 16.00’da ise Damla FM-Radyo Ekin ve Radyo Hevi ortak canlı yayının da konuşacak.

Akşam saat 18.00’da Radyo Alaturka’da olacak olan Arı, sonrasında saat 19.00’da Kapadokya Derneği Buluşmasına katılarak hemşehrileri ile kucaklaşacak.

Nevşehirli iş insanları ile saat 20.00’da bir araya gelerek hem İstanbul seçimleri hem de Nevşehir’i konuşacak olan Rasim Arı, günün son programında ise Bahçelievler’deki Gençlik Buluşmasına katılacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.