banner461

Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü'den 18 Mart mesajı

Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü 18 Mart Çanakkale Zaferi münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

banner15
Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü'den 18 Mart mesajı
18 Mart 2021 Perşembe 09:29

banner517
banner134

Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü 18 Mart Çanakkale Zaferi münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü mesajında; “Çanakkale Zaferi milletimizin iradesinin, inancının, azminin, bağımsızlık mücadelesinin, kahramanlık ve fedakârlığının göstergesi olmakla birlikte en büyük onur mücadelelerimizden bir tanesidir. Çanakkale Savaşı milletimizin dünyanın en güçlü ve donanımlı ordularına karşı inanç, vatan sevgisi, dayanışma, birlik ve beraberlik duyguları ile vermiş olduğu büyük bir mücadeledir. 18 Mart 1915’te hem deniz hem de kara savaşını eşine az rastlanır bir kahramanlık destanıyla kazanan Türk ordusu bu muhteşem zaferi şanlı tarihimize altın harflerle yazdırmıştır.
Çanakkale Zaferi’nin 106. yılında, şehitlere şükran borcunu ödemenin yolunun vatana, bayrağa, birlik ve beraberliğe kararlı şekilde sahip çıkmaya devam etmekten geçtiği unutulmamalıdır. Türk milletinin her zaman olduğu gibi bu zor günlerde birbirine kenetlenerek düşmanlarına aman vermeyecektir.
Bu duygu ve düşünceler ile Çanakkale Zaferinin 106. yıl dönümünü kutluyor, Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları başta olmak üzere ebediyete intikal eden kahraman şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.” İfadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.