banner461

Uçhisar Belediyesi'nden öğrencilere ulaşım, burs ve kırtasiye desteği

Uçhisar belediyesi tarafından İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin tamamına kırtasiye desteği verildi. Ayrıca lise öğrencilerine ücretsiz ulaşım desteği ve üniversite öğrencilerine burs desteği sağlıyor.

banner15
Uçhisar Belediyesi'nden öğrencilere ulaşım, burs ve kırtasiye desteği
12 Eylül 2022 Pazartesi 23:43

banner517
banner134

Her alanda sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket eden ve hayatı kolaylaştıracak hizmetler üreten Uçhisar Belediye Başkanlığı yeni başlayan 2022-2023 eğitim ve öğretim döneminde ailelerimizin ve öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Anasınıfı, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine tam kırtasiye desteği, lise öğrencilerine ücretsiz ulaşım desteği ve üniversite öğrencilerine burs desteği sağlıyor.

Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü konu ile ilgili yaptığı açıklamada: “ Bu yıl da hedefimiz kasabamızda bulunan tüm öğrencilerimize bir vesile ile ulaşmak. Bunu da gerek kırtasiye olarak gerek bilet desteğinde bulunarak gerekte burs imkanları ile sağlamaktayız. Uçhisar Belediyesi olarak her zaman ve her koşulda çocuklarımızın ve ailelerinin yanındayız. İmkanlarımız ölçüsünde de gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle vatandaşlarımızın yanında oluyoruz. Bu vesileyle yeni eğitim ve öğretim yılının tüm öğrenci ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Uçhisar belediyesi tarafından Uçhisar Haydar Çankaya İlkokulu ve ortaokulu öğrencilerinin tamamına kırtasiye desteği verildi.

Bugün okulların açılmasıyla okulu ziyaret eden Başkan Osman SÜSLÜ belediye tarafından hazırlanan kırtasiye desteğini öğrencilere dağıtımını yaptı.Ögrencilerle ve öğretmenler ile de sohbet eden başkan SÜSLÜ yeni öğretim yılının hayırlı, uğurlu olmasını ve başarılı geçmesini temenni etti. Okul müdürü Kuttusi KOCAK da okula verdikleri desteklerinden ve ziyaretlerinden dolayı başkan Osman SÜSLÜ 'ye teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.