banner461

Uçhisar Belediyesi’nde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Uçhisar Belediye Başkanlığı ile Hizmet-İş Sendikası arasında Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.

banner15
Uçhisar Belediyesi’nde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı
25 Ocak 2022 Salı 20:25

banner517
banner134

Uçhisar Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında gerçekleşen Toplu İş Sözleşmesi imza töreninde, Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü, Hizmet-İş Sendikası Kırşehir Şube Başkanı Hızır Gürler, Hak-İş Konfederasyonu Nevşehir İl Başkanı ve Öz Büro İş Sendikası Nevşehir İl Başkanı Muhammet  Fatih Mutlu katıldı.

Uçhisar Belediye Başkanlığı ile Hak – İş, Hizmet-İş Sendikası arasında yapılan toplu iş sözleşmesi; Belediye Başkanı Osman Süslü, Sendika Başkan ve yetkileri ile tüm belediye personelinin de katıldığı bir yemekle yapıldı.

Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü; “Hak – İş, Hizmet-İş Sendikası yetkilileri ile birlikte önümüzdeki bir yıllık süreçle personellerimize ödenecek maaşları ve diğer sosyal yardımları belirledik. 2021 yılı hepimiz için zor bir yıl oldu hem maddi hem manevi çok zorluklar yaşadık buna rağmen çalışmalarımıza ara vermeden devam ettik ve hiç bir personelimizi mağdur etmeden yılı bitirdik. Bu konuda özveriyle çalışan personelimize teşekkür ediyor ve bu sözleşmenin personelimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Hizmet-İş Sendikası Kırşehir Şube Başkanı Hızır Gürler'de ;"Hizmet-İş Sendikası Kırşehir Şube Başkanlığımızın yetkili olduğu Uçhisar Belediyesi arasında toplu iş sözleşmesi görüşmesi anlaşma ile sonuçlandı. Sözleşmede emeği geçen Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü’ye teşekkür ediyoruz. Sözleşmemizin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.