banner461

Uçhisar doğalgaza kavuşuyor ...

Nevşehir merkez ilçeye bağlı Uçhisar kasabasının doğalgaza kavuşması için imzalar atıldı.

banner15
Uçhisar doğalgaza kavuşuyor ...
26 Nisan 2021 Pazartesi 17:28

banner517
banner134

Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü ve Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım Aş İşletme Müdürü Özenç Gezgin arasında imzalanan protokole göre önümüzdeki aydan itibaren Uçhisar'da doğalgaz çalışmaları başlayacak.

Başkan Osman Süslü; "Bir sözümüzü daha tutuyor ve Uçhisar’a doğalgaz getiriyoruz"

Uçhisar Belediye BaşkanıOsman Süslü “Uçhisar Belediyesi olarak Uçhisarlıları daha temiz, konforlu ve güvenli olan doğalgaza kavuşturmak için tüm imkânlarımızı seferber ettik. Doğalgazın kasabamızda yaygın olarak kullanması ve halkımızın bir an önce konforundan faydalanmaları için çalışmalara hız vereceğiz. 

Bu önemli çalışmaya desteklerinden dolayı Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez’e AK Parti İl Başkanımız Sayın Ali Kemikkıran’a,  Milletvekillerimiz Sayın Mustafa Açıkgöz ve Sayın Yücel Menekşe’ye, Enerya Kapadokyagaz Dağıtım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Faruk Özaltın’a, Enerya Kapadokyagaz İşletme Müdürü Sayın Özenç Gezgin’e ve yetkililerine şahsım ve tüm kasaba halkımız adına teşekkür ederim’’ ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.