banner461

Üniversite Öğrencilerinin Süt Ve Poğaçaları Başkan Arı’dan

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) öğrencilerine, süt ve poğaça ikramında bulundu.

banner15
Üniversite Öğrencilerinin Süt Ve Poğaçaları Başkan Arı’dan
30 Ekim 2019 Çarşamba 20:49

banner134

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Damat İbrahim Paşa Yerleşkesi girişine sabah erken saatlerde Nevşehir Belediyesi tarafından ikram çeşmesi kuruldu. Kurulan ikram çeşmesi önünde Belediye Başkanı Rasim Arı, beraberinde başkan yardımcıları ve Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özden Taşğın ile birlikte öğrencilere poğaça ve süt ikramında bulundu.

Öğrencilere derslerinde başarılar dileyen Başkan Arı, Nevşehir Belediyesi olarak farklı ikramlarla bu tür etkinliklere önümüzdeki dönemde de devam edeceklerini belirtti. Arı, “Tüm öğrenci kardeşlerimiz bizim için çok kıymetli. Türkiye’nin farklı kentlerinden gelerek şehrimizde üniversite öğrenimlerini gören gençler için önümüzdeki dönemde birçok projeyi hayata geçireceğiz. Özellikle düzenleyeceğimiz sportif, kültürel ve sanatsal etkinlikler öğrencilerimiz çok hoşuna gidecek. Onlar için yaşamaktan mutlu olacakları bir şehir oluşturacağız” dedi.

Uygulamadan oldukça memnun kaldıklarını belirten üniversite öğrencileri de, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’ya teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.