banner461

Ürgüp'te 3. Kapadokya Balon festivali muhteşem finalle sona erdi

Ürgüp'te düzenlenen TÜRKİYE'nin en havalı festivali olarak değerlendirilen “3.Kapadokya Balon Festivali”, muhteşem bir finalle sona erdi.

banner15
Ürgüp'te 3. Kapadokya Balon festivali muhteşem finalle sona erdi
09 Ağustos 2022 Salı 11:20

banner517
banner134

Ürgüp'te düzenlenen TÜRKİYE'nin en havalı festivali olarak değerlendirilen  “3.Kapadokya Balon Festivali”, muhteşem bir finalle sona erdi

Festivalin son gününde son yılların sevilen başarılı müzik grubu ''Mary Jane'' ile yine son dönemin sevilen grubu ''Sakiler'' sahne aldı. Her iki müzik gurubuda konsere katılanlara unutulmaz bir gece yaşattı.

Ürgüp Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen festivalin son günü yine tıklım tıklım dolu geçti.

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk; "3. Kapadokya / Ürgüp Balon Festivalimizin finalinde önce ''Mary Jane'' ve ardından 'Sakiler''’i, coşkulu ve muhteşem bir kalabalıkla buluşturduk. Festivalimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum." dedi.

Başkan Aktürk; "Efsane olan 3. Kapadokya/ Ürgüp Balon Festivalimizin gizli kahramanları; - Belediye mesai arkadaşlarım başta olmak üzere - Kürşat Acar Prodüksiyon’a - Moss Teknik’e - Archilles Güvenlik’e - isimlerini sayamadığım tüm paydaşlarımıza çok teşekkür ediyorum." ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.