banner461

Ürgüp’te 23 Nisan Festival Havasında Geçti

Ürgüp Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan kutlamaları, festival havasında geçti.

banner15
Ürgüp’te 23 Nisan Festival Havasında Geçti
25 Nisan 2022 Pazartesi 15:49

banner517
banner134

Ürgüp Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan kutlamaları, festival havasında geçti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kurulan şişme oyun parkurlarında çocuklar gün boyunca gönüllerince eğlendi.

Çeşitli ikramların, yarışmaların, animasyon ve sihirbazlık gösterilerinin yapıldığı büyük otel alanındaki kutlamalarda yüzlerce çocuk; bayramı bayram havasında geçirdi.

Bu yıl pandeminin etkisinin azalmasıyla kutlamaların daha coşkulu bir biçimde yapıldığını söyleyen Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk alandaki anne ve  babaların memnuniyeti ile karşılandı. Etkinlik alanını gezerek çocukların tek tek bayramını kutlayan Başkan Aktürk’e çocukların ilgisi yoğundu.

KUM SANATI GÖSTERİSİ İLGİ ÇEKTİ

23 Nisan kutlamaları çerçevesinde Veysel Çelikdemir tarafından çocuklara yönelik sergilenen kum sanatı gösterisi çocukların beğenisini kazandı. Kum sanatını izleyen çocuklar kendileri de kum sanatı ile çalışma yapma imkanı buldu.

ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ BALON UÇUŞU

Gün boyu süren etkinliklerde çocuklar gönüllerince eğlenirken, katıldıkları yarışmalarda, kazandıkları hediyelerle ve çeşitli ikramlarla bayramı kutlarken, akşam saat 17:30’dan itibaren de çocuklara yönelik bağlı balon uçuşu düzenlendi. Çocukların mutluluğu gözlerinden okunuyordu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.