banner461

Usta öğretici olarak başvuracakların dikkatine

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Kurumları Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğe göre; "Ücretli usta öğretici başvuruları her yıl ağustos ayı içerisinde millî eğitim müdürlükleri ve kurum müdürlüklerinin internet sitesi ve ilan panolarında en az 15 gün süreli duyuru yapılarak başvuru takvimine göre alınır.

banner15
Usta öğretici olarak başvuracakların dikkatine
03 Ağustos 2021 Salı 13:09

banner517
banner134

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Kurumları Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmeliğe göre; "Ücretli usta öğretici başvuruları her yıl ağustos ayı içerisinde millî eğitim müdürlükleri ve kurum müdürlüklerinin internet sitesi ve ilan panolarında en az 15 gün süreli duyuru yapılarak başvuru takvimine göre alınır. Başvurular, doğrudan kurum müdürlüklerine veya e-Yaygın sistemi üzerinden yapılır." denilmekte. 

Bu doğrultuda, 2021-2022 eğitim öğretim yılında açılacak kurs programlarında görevlendirilmek üzere ücretli usta öğretici başvuruları 02-20 Ağustos tarihleri arasında alınacak. 

Başvurular, Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formuna esas belgeler ve dilekçe ile Nevşehir Şehit J. Onb. Muhammet Can Biçici Halk Eğitimi Merkezine yapılacak.1yıl geçerli olacak sıralama sonuçları en geç eylül ayının 15'ine kadar duyurulacak. 


Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.