banner461

Vali Becel'den Yeni Kontrollü Normalleşmede Esnaf Ziyareti

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, yeni kontrollü normalleşme süreciyle birlikte iş yerlerini açan Nevşehir esnaflarını ziyaret etti.

banner15
Vali Becel'den Yeni Kontrollü Normalleşmede Esnaf Ziyareti
03 Mart 2021 Çarşamba 10:10

banner517
banner134

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, yeni kontrollü normalleşme süreci sonrası açılan işyerlerini ziyaret ederek esnaflara bereketli kazançlar diledi.

Yapılan denetimler sırasında esnaflarla sohbet eden Vali Becel, vatandaşlarımıza tedbirlere hep birlikte uyulması halinde risk oranının en aza inebileceğini bu yüzden maske kullanımı, temizlik kuralları ve fiziki mesafenin korunması konularında hassasiyet göstermelerini istedi.

Denetimlerin ardından Nevşehir halkının ve esnafının kısıtlamalara uyduğunu belirten Vali Becel, “Bu tedbirler doğrultusunda gösterilen gayret ve çabalarımızın tamamı Nevşehirli vatandaşlarımızın sağlığı için. Kısıtlama kuralına uyan esnafımıza ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” diyerek, kısıtlama süresince vatandaşlarımızdan hanelerinde kesinlikle komşuları ile ziyaretlerde bulunmamalarını rica etti.

Vali Becel'e denetim ve ziyaretlerde Nevşehir Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt ve Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir'de eşlik ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.