banner461

Yüncü’den arı’ya teşekkür

Secim öncesi vatlerimizin takipcisiyiz....Bld.Başkanımız Rasim Arı"nın Secim projesinede koyduğu Vizyon Projelerinden Sahipsiz ve bakıma muhtaç hayvanlarının barınacagı Hayvan barınagı(Hayvan kasabası) son hız devam ediyor.

banner15
Yüncü’den arı’ya teşekkür
20 Haziran 2019 Perşembe 12:50

banner134

Secim öncesi vatlerimizin takipcisiyiz....Bld.Başkanımız Rasim Arı"nın Secim projesinede koyduğu Vizyon Projelerinden Sahipsiz ve bakıma muhtaç hayvanlarının barınacagı Hayvan barınagı(Hayvan kasabası) son hız devam ediyor....
Nevşehir’de kurulacak ve Türkiye’ye örnek oluşturacak olan Hayvan Kasabası içerisinde;  kedi ve köpek pansiyonu, tedavi binası, hasta bakım servisi, hayvan hastanesi, eczane,  karantina binası, ameliyathane, otopark, morg, ilk kabul, idari bina, sosyal tesis, poliklinik, kedi ve köpek evleri ve serbest gezi alanları bulunacak. Birçok yönüyle Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan merkezde, sokak hayvanlarının üremelerinin kontrol altına alınması, hastalıkları hakkında bilgilendirme ve eğitim çalışmaları da yapılacak. Özelikle çocukların tesise ziyaretler gerçekleştirmesi sağlanarak, sokak hayvanlarını koruma bilincinin kazandırılması amaçlanacak. Bu tesise getirilen sokak hayvanlarına öncelikle ilk kabul noktasında tarama yapılacak. Tarama sonrası hastalar ve bakıma ihtiyaç duyulan hayvanlar ayrılacak. Serbest gezi alanlarının da yer aldığı tesiste yavrulu hayvanlar ayrı bir bölümde tutulacak ve diğer büyük hayvanların arasında ezilmelerinin önüne geçilecek. Kedi ve köpek pansiyonunun bulunacağı tesiste ayrıca eğitim çalışmalarının yapılacağı eğitim salonu olacak. Şimdiden Bld.Başkanımız sayın Rasim Arı'ya Güzelyurt Mahallesi olarak teşekürlerimizi sunar,çalışmalarınının ve başarılarının devamını dileriz..   Güzelyurt Mah.Muh.Halit YÜNCÜ.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.