banner461

Ziraat Bankası Kavşağı-Meteris Meydanı Arasında Çalışmalar Başlıyor

Nevşehir Belediyesi tarafından 8 Haziran Cumartesi (Yarın) başlatılacak olan altyapı ve üstyapı çalışmaları nedeniyle sabah saat 08.00’dan itibaren Ziraat Bankası Kavşağı ile Meteris Meydanı arasındaki yol trafiğe kapatılacak.

banner15
Ziraat Bankası Kavşağı-Meteris Meydanı Arasında Çalışmalar Başlıyor
07 Haziran 2019 Cuma 12:56

banner134

Nevşehir Belediyesi tarafından Lale Caddesi’nde gerçekleştirilen sıcak asfalt dökümü ve altyapı yenileme çalışmalarının 2.etabı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda, Ziraat Bankası Kavşağı ile Meteris Meydanı arasındaki Lale Caddesi’nde altyapı ve üstyapı çalışmalarına 8 Haziran 2019 Cumartesi günü başlanıyor. Sabah saat 08.00’dan itibaren araç trafiğine kapatılacak olan yolda ilk olarak mevcut parke taşlar sökülecek. Daha sonra yol boyunca bulunan mevcut içme suyu hattı yenilenerek kanalizasyon ve yağmur kanal hattında bakım çalışması yapılacak. Altyapı çalışmalarının ardından ise; sıcak asfalt dökümü gerçekleştirilecek ve yaya kaldırımları, aydınlatma sistemleri ve otobüs durakları yenilenecek.

Nevşehir Belediyesi ekiplerinin hem gündüz hem de gece yoğun bir mesai harcayarak gerçekleştireceği çalışmaların kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

Lale Caddesi’ndeki altyapı ve üstyapı çalışmaları kapsamında Mayıs ayı içerisinde Nevşehir Belediyesi önündeki Doyuran Kavşağı ile Ziraat Bankası Kavşağı arasındaki yolda sıcak asfalt dökümü ve altyapı çalışması tamamlanmıştı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.