banner461
banner195

Bölge Yarışmalarında Nevşehir'i Temsil Edecekler

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ve Akademi Derneği işbirliği ile bu yıl 6. sı düzenlenen İmam Hatip Liseleri Arası Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışması Nevşehir İl Finali 4 Nisan 2015 Cumartesi günü Nevşehir Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi salonunda gerçekleştirildi.

Bölge Yarışmalarında Nevşehir'i Temsil Edecekler
10 Nisan 2015 Cuma 16:33

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ve Akademi Derneği işbirliği ile bu yıl 6. sı düzenlenen İmam Hatip Liseleri Arası Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışması Nevşehir İl Finali 4 Nisan 2015 Cumartesi günü Nevşehir Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi salonunda gerçekleştirildi.

Yarışmayı İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yaşar Aydoğan, Okul Müdürleri, veli ve öğrenciler izledi.

Nevşehir Müftü Yardımcısı Nazım Haksever, Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Araştırma Görevlisi Ramazan Meşe, Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Ammar Natuf ve Vaiz Uğur Kuru’dan oluşan Jürinin yaptığı değerlendirmelerin ardından; Arapça Bilgi Yarışmasında Nevşehir Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi İl Birincisi, Arapça Şiir Okuma Yarışmasında Nevşehir Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi İl Birincisi, Arapça Metin Canlandırma Yarışmasında Ürgüp Anadolu İmam Hatip Lisesi İl Birincisi olarak Adana ilinde yapılacak olan Bölge Yarışmasında ilimizi temsil etme hakkını elde etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.