banner461

IPARD değerlendirme toplantısı Nevşehir'de gerçekleştirildi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 42 ilin tarım müdürleri ve TKDK koordinatörlerinin katılımıyla düzenlenen Katılım Öncesi Yardım Aracı Kırsal Kalkınma Bileşeni (IPARD) değerlendirme toplantısı Nevşehir'de gerçekleştirildi.

banner503
IPARD değerlendirme toplantısı Nevşehir'de gerçekleştirildi.
10 Eylül 2013 Salı 16:39

banner143
banner134
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 42 ilin tarım müdürleri ve TKDK koordinatörlerinin katılımıyla düzenlenen Katılım Öncesi Yardım Aracı Kırsal Kalkınma Bileşeni (IPARD) değerlendirme toplantısı Nevşehir'de gerçekleştirildi. Nevşehir Kapadokya Dedeman Otel Konferans Salonu'nda yapılan toplantıya; Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN, TKDK Başkanı Kenan AKGÜNDÜZ, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürü Gürsel KÜSEK ile 42 ilin Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü ile TKDK koordinatörleri katıldı.
 
    Nevşehir Valisi Mehmet CEYLANise ilde turizmden sonra en önemli ekonomik girdinin tarımdan sağlandığını belirterek, kırsal kalkınmanın sağlanması amacıyla ülke genelinde olduğu gibi Nevşehir'de de yapılan çalışmaların çok önemli olduğunu vurguladı. Vali CEYLAN, Nevşehir'de TKDK kaynaklı IPARD projelerinin uygulanmakta olduğunu, bunların çok iyi bir biçimde kullanımının önemini bildiklerini sözlerine ekledi. IPARD programı değerlendirme toplantılarının açılış konuşmasının ardından katılımcılar toplu fotoğraf çekimine katıldı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.