banner461

TKDK’yı Tanıtmak İçin Gayret Sarf Ediyoruz

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Murat Asiltürk kurumun kuruluş amaçlarını, çalışmalarını ve desteklenecek alanlar konusunda açıklamalarda bulundu.

banner503
TKDK’yı Tanıtmak İçin Gayret Sarf Ediyoruz
13 Şubat 2014 Perşembe 08:45

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Murat Asiltürk kurumun kuruluş amaçlarını, çalışmalarını ve desteklenecek alanlar konusunda açıklamalarda bulundu. 

TKDK Nevşehir İl Koordinatörü Murat Asiltürk, “Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, Türkiye Cumhuriyeti adına Avrupa Birliği'nin Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı olan Kırsal Kalkınma Bileşeni kapsamında uygulanacak yatırımlara ilişkin 15 Ocak 2014 tarihinde on ikinci başvuru ilanına çıkmış bulunmaktadır. İl Koordinatörlüğümüz de bu kapsamda 10 Şubat 2014-10 Mart 2014 tarihleri arasında proje kabul edecektir” dedi. 

Geçmiş çağrılara bakıldığında Nevşehir'in önemli bir yerde olduğunu belirten Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Koordinatörü Asiltürk,”TKDK Desteklerini anlatabilmek adına ve vatandaşlarımızın istifade etmeleri için Nevşehir de ilçe ilçe hepsini dolaştık. TKDK'yı anlattık. Desteklerimizi, Çiftçisinden Turizmcisine ve Sanayicisine kadar anlatarak tüm halkımızı bilgilendirmek gayretiyle büyük çaba gösteriyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
TURGUT - 6 yıl önce
allah razi olsun murat bey.
Avatar
www.tarimsalhibe.com - 6 yıl önce
ipard 12. çağri dönemi açilmiştir...
başvurular 10.02.2014 tarihinden başlayarak, 10.03.2014 tarihine kadardır.
ipard projelerinizi anahtar teslim olarak firmamıza yaptırırsanız, ipard başvuru paketi i̇çin herhangibir ücret almıyoruz.
-ipard dosyalarınız danışmandan kaynaklı hatadan dolayı sözleşmeye hak kazanamazsanız verdiğiniz danışmanlık ücretiniz iade ediyoruz.
projelerinizi i̇şini bilen, uzmanlar hazırlasın