banner461

TOBB Nevşehir Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesinden Ziyaretler

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Gülper Gündüz Yassı Başkanlığı'nda ki heyet ilimizdeki icracı kurumları ziyaret etti.

banner503
TOBB Nevşehir Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesinden Ziyaretler
14 Aralık 2015 Pazartesi 15:29

banner143
banner134
Nevşehir Ticaret Odası Kadın Girişimciler İcra Kurulu olarak Nevşehir TKDK İl Koordinatörü Murat ASİLTÜRK, Nevşehir İşkur İl Müdürü İlhan TEMEL , Nevşehir Kosgeb Müdürü Necati GÜNAYDIN, ve Nevşehir Hacıbektaş Üniversitesi Rektörümüz Dr. Filiz KILIÇ hanımefendiyi  makamlarında ziyaret ederek, Nevşehir'li kadın ve genç girişimcilerin kuvvetlendirilmesi ve destek olunması konularında bilgi alışverişlerinde bulunarak, 2016 yılına yönelik çalışmaları değerlendirdi.

Ziyaretlerde Nevşehir’de kadın ve genç girişimcilerin desteklenmesi konusunda bilgilendirmeler yapıldı. Bölgemizde yapılabilecek olan yatırımlar konusunda bilgilendirme ve eğitim amaçlı düzenlenecek organizasyonlarda gerekli bilgi ve desteği sağlayacakları konusunda tüm üst düzey yöneticilerden söz alındı.

Yapılan bu ziyaretler sonrasında açıklamada bulunan 
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Gülper Gündüz Yassı ; Nevşehir Ticaret Odası Kadın Girişimciler İcra Kurulu “Tüm üst düzey yöneticilerimize gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü çok teşekkür ederiz bu görüşmeler doğrultusunda planlanan organizasyonları bir an evvel hayata geçirmek istiyoruz” diye belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.