banner461

Avanos da TKDK Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Avanos Esnaf ve Sanatkarlar Odasının organize ettiği Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Kırsal Kalkınma Koordinatörlüğü'nün hibe kredilerle ilgili toplantısı Avanos Belediyesi toplantı salonunda yapıldı.

banner503
Avanos da TKDK Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
04 Mart 2014 Salı 21:06

banner143
banner134

 Avanos Esnaf ve Sanatkarlar Odasının organize  ettiği Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Kırsal Kalkınma Koordinatörlüğü'nün hibe kredilerle ilgili toplantısı Avanos Belediyesi toplantı salonunda yapıldı.

 Toplantıya TKDK Nevşehir koordinatörü Murat ASİLTÜRK, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı İsmail ÖRDÜ, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin ÇİFTÇİ, Saadet Partisi Avanos Belediye Başkan Adayı Ali İhsan SEZER Avanos Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kemal ÇELİK ve Esnafların katılımı ile gerçekleştirildi.

Nevşehir Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu  Koordinatörü Murat ASİLTÜRK

Nufusu 20 binin altında bulunan İlçe ve Beldelerin faydalandığı bu hibe proğramlarına Avanos'umuzdanda müteşebbislerin, Yerel El Sanatları, Turizm Pansiyonculuk Kırmızı Et , Beyaz Et , Süt Entegre tesisleri konularında % 50 - 60 - 65 oranlarında hibe kredilerle destek veriyoruz dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.