banner461
banner195

Genç Suvermezliler Derneğinden Nevşehir'e Örnek Davranış

Nevşehir Genç Suvermezliler derneği 5000 Güler yüz adlı dev projesinde 5000 ihtiyaç sahibi çocuğumuzu giydirmek için Nevşehir e geldi.

18 Kasım 2014 Salı 19:45

banner143
banner134
Nevşehir Genç Suvermezliler derneği 5000 Güler yüz adlı dev projesinde 5000 ihtiyaç sahibi çocuğumuzu giydirmek için Nevşehir e geldi.

Genç Suvermezliler 5000 güler yüz projesi ile geliyor
Nevşehir Genç Suvermezliler Derneği 5 Bin Güleryüz projesi kapsamında 5 Bin çocuk giydirecek.
Nevşehir Valiliği'nde Sayın vali vekili Vural Demirtaş'la beraber komisyon oluşturarak Çalışmalara başladı.En kısa zamanda çocuklarımızla buluşmaya geleceğiz dediler . 20000 Parça Kıyafet ile ihtiyaç sahipleriyle buluşturmak için Genç Suvermezliler bu seferde Nevşehir'de ki ihtiyaç sahibi çocuklarımızın yüzlerini güldürmeye geliyor.  

Genç Suvermezliler Derneği'nin ziyaretinde Nevşehir Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürü Okan YILMAZ , Kaymaklı Belediye Başkanı Halit ELMA,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlyas UĞURLU Suvermez Köyü Muhtarı Cuma ÇİFCİBAŞI Hayırsever İş Adamımız ve Onursal Başkan Sayın Hamza ERTAŞ, Dernek Başkanı Ziya ÇİFCİBAŞI Dernek Yöneticileri Nebi ÇİFCiBAŞI ve Erhan TUNCA da hazır bulundular.  
FİB Haber Merkezi olarak 
Genç Suvermezliler derneğini tebrik ediyoruz.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
spor adamı - 4 yıl önce
allah onlardan razı olsun
Avatar
Tunca - 4 yıl önce
Allah böyle hayırlı bir iş yapan Genç Suvermezlilerden Allah Razı olsun umurım bu olay bütün derneklere örnek olur.
Avatar
oguzha - 4 yıl önce
halit başkana bak be aslanım benım :)
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
bu çalışmanızı canı gönülden tebrik ediyorum.yardımlarımızı taşa,duvara değilde ihtiyaç sahibi gariban çocuklara yapalım.
Avatar
atila - 4 yıl önce
suvermezli olmaktan bir kere daha gurur duydum. genç suvermezliler yapmış oldukları bu faaliyetlerle geleceğimizin mimarı olacak çocuklarımız güldürüyorlar. allah yar ve yardımcıları olsun