banner461
banner195

Gülşehir Mezarlığı Eski Güzelliğine Kavuştu..!

Gülşehir asri mezarlığın verilen Önem Halkın Takdirini Kazandı. Gülşehir Belediyesi sorumluluğundaki Mezarlığa acıları paylaşmak için gelen vatandaşlar,Eski Haline Nazaran Şuanki Temiz Halinden Duydukları Memnuniyeti Dile Getiriyorlar

Gülşehir Mezarlığı Eski Güzelliğine Kavuştu..!
27 Ağustos 2014 Çarşamba 15:10

banner143
Gülşehir Mezarlığı Eski Güzelliğine Kavuştu..!
İlgili Galeriye Git
banner134

 Gülşehir Mezarlığında Çiçekler Açıyor. Gülşehir Mezarlığının Hali İçler Acısı Haberimizden Sonra Gülşehir Mezarlığı temizlenerek Güller Açmaya Başladı.'' Ruhlar Alemi Huzura Erişti''.

Gülşehir asri mezarlığın verilen Önem Halkın Takdirini Kazandı. Gülşehir Belediyesi sorumluluğundaki Mezarlığa acıları paylaşmak için gelen vatandaşlar,Eski Haline Nazaran Şuanki Temiz Halinden Duydukları Memnuniyeti Dile Getiriyorlar.

Kabirleri ziyarete gelen vatandaşlar Mezarlığın Güzel Görünüme Kavuşmasını takdir ile karşıladılar. Eskiye Nazaran Yeni Görünümünde Mezar Üzerlerini kaplayan otlar temizlenmiş, pet bidon, naylon poşetler toplanmış, Uzun otlar biçilmiş ve Her Kapı Ağzına Halkın Çöpleri Atması için Poşetler Asılmış bir şekilde karşılayan gülşehir mezarlığının Temiz Hali Yaşayan İnsanları huzura Kavuşturduğu kadarıyla, Ruhları Alemi Huzura Eriştirmiş gibi görünüyor;

Vefat eden Vatandaşlarımıza Saygısını Göstererek özverili bir şekilde temizlik yapan Gülşehir Belediyesi Çalışanlarına Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.

 

 Kaynak: HABER GÜLŞEHİREditör: SAMET ATEŞ

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.